Let’s play the training Itālijā!

Let’s play the training Itālijā!

posted in: Jaunatne darbībā | 0

Sajūtoties kā pie mīļas vecāsmammas, kas lutina ar dažādiem gardumiem, ļauj spēlēties ar visādām spēlēm, turklāt vēl baudot pavasara noskaņas. Tā jutās seši dalībnieki no Latvijas Itālijas ciematiņā Fumane, kur apguva spēļu metodes izmantošanas prasmes darbā ar jauniešiem.

Apmācībās vairāk kā 20 dalībnieki no Bulgārijas, Latvijas, Horvātijas, Turcijas un Francijas apguva dažādas metodes, lai uzlabotu savu darbu un smeltos jaunu iedvesmu darbā ar jauniešiem. Vairāk kā nedēļu dalībnieki mācījās dažādas prasmes kā, piemēram,  sveču liešana, koka vilciņu taisīšana, mācījās žoglēšanu, kā arī guva praktiskas un teorētiskas zināšanas kā mācīties un strādāt ar dažāda vecuma jauniešiem.

Nemaz negaidot paši dalībnieki kļuva atkal par bērniem un spēlēja spēles, gan tā saucamos,enerdžaizerus, galda spēles, kustību, grupu saliedēšanās un citas spēles, lai paši uz savas ādas izprastu spēles un to nozīmi gan praktiski, gan teorētiski. Papildus tam, dalībnieki priecājās par plaukstošo pavasari, baudīja Itālijas mazo ciematiņu šarmu un atgriezās mājās, kā Itāļu virtuves pazinēji.

Pēc apmācībām dalībnieki ir guvuši daudz iedvesmas un idejas savam turpmākajam darbam, ar ko ir nepacietīgi dalīties un realizēt dzīvē.  Paldies  mīļā vecāmamma Itālija! 🙂

Projektu finansēja programma “Jaunatne darbībā”

Raksta autore: Agnese Brīnuma

 

Loading Facebook Comments ...